„Smart energy systems”  ir  iekārtu izplatīšanas un uzstādīšanas uzņēmums. Mēs uzskatām, ka tīra, kvalitatīva un estētiska apkārtējā vide cilvēkam rada miera un māju sajūtu. Mūsu uzņēmums ir izveidots, lai piedāvātu Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošas, inovatīvas, ekoloģiskas un videi draudzīgas tehnoloģijas, tādejādi radot komfortu ap Jums un Jūsu tuvajiem gan bargajos ziemas mēnešos, gan arī vasaras karstākajās dienās.


Latvijas tirgū sevi esam pierādījuši kā augsti kvalificētu apkures iekārtu izplatīšanas un uzstādīšanas uzņēmumu, kā arī esam ieguvuši EKOGREN pārstāvniecības un sertificētas servisa kompānijas statusu.


„Smart energy systems” ir paātrināt globālo un Latvijas ilgtspējīgās enerģijas tirgu, primāro uzmanību pievēršot atjaunojamās enerģijas lietderībai un efektivitātei, saudzējot dabas resursus.


Mūsu vīzija ir palīdzēt radīt ilgtspējīgāku nākotni mūsu planētai un tās iedzīvotājiem. Ar mūsu darbu, mēs redzam nākotnes iespējas ietekmēt cilvēku domāšanu un uzvedību, kas veicina energoefektivitāti un apdomīgu dabas resursu izmantošanu.


„Smart energy systems” mērķis ir piedāvāt un attīstīt izpratni alternatīvajiem enerģijas avotiem, piedāvāt arvien jaunus enerģijas iegūšanas veidus no atjaunojamiem avotiem, kuri nekaitē dabai un tās iedzīvotājiem. Mūsu mērķis ir klimata pārmaiņu mazināšana, izmantojot atjaunojamās enerģijas ietekmi.